WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Facebookta Geçirilen Zamanı Görme

Facebook’un yeni özelliği, sitede ne kadar zaman harcadığınızı gösterecek

Youtube, Instagram‘dan sonra Facebook’ta geçirdiğimiz vakiti görebileceğimiz bir özellik geliyor. Bu özellik hakkında birkaç detayı sizlerle aktaracağız. İlk önce bu özellik son aylarda çok konuşuluyordu fakat resmi olarak açıklanmamıştı. Nihayetindei resmi açıklama geldi. Açıklamaya göre Facebook’ta ne kadar vakit geçirdiğimizi artık uygulama içinden görebileceğiz.

Bu özellik sayesinde ekran açıkken Facebook uygulamasının ne kadar kulanıldığını görebileceğiz. Aynı zamanda  Facebook’ta geçirdiğimiz vakti aile bireylerinin durumunu da kontrol etmemiz mümkün olacak. Ebeveynler için oldukça iyi bir özellik olacak.

Bu yeni özelliğin bir kötü durumu size herhangi bir uyarı yapmaması. Bazı benzer uygulamalarda bu özellik sizlere uyarı göndermek suretiyle belki de kullanıma ara vermeniz gerektiğini paylaşıyor. Bu sayede insanlara yol gösterebiliyor. Bazı uygulamalarda bulunan bir başka özellik de kullanım sınırlama. Zamanı aştığınız zaman sizlere bildirim göndermiyor ya da uygulamayı yeniden açmayı size hatırlatmamaya çalışarak yardımcı olabiliyor.

2018-12-24T00:17:13+03:00
Size Bir Haberimiz Var
ABONE OL

Tüm gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Kampanya, indirim ve daha birçok ayrıcalıktan e-bülten ile haberdar olun!
close-link