Google İle İşletmenizi Büyütün

MÜŞTERİLERİNİZ SİZİ FARKETSİN, HER ADIMDA YANINIZDAYIZ..

Google İle İşletmenizi Büyütün2018-12-25T01:46:28+03:00

Google Adwords (Google Reklamları)

Günümüzün dijital dünyasında, potansiyel müşteriler artık birer aktif katılımcıdır. Google reklam dünyasında önemli bir role sahiptir. Google sahip olduğu Adwords sistemi ile reklamlarınızı milyonlarca hatta milyarlarca kişiye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Google Adwords sistemi kişisel veya işletme sahibi reklam verenlerin reklamlarını çok fazla kişiye hızlıca ulaştırmayı sağlamaktadır. Doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişilere hazırlanan reklam kampanyaları ile hedefe daha hızlı ulaşılır.

BİZİ ARAYIN 0554 725 00 42

Google My Business (Google Benim İşletmem)

İşletme kaydınız, insanlar sizi veya size benzer işletmeleri Google Arama veya Haritalar’da aradıklarında karşılarına çıkar. Google Benim İşletmem, işletme kaydınızı oluşturmanız ve güncellemeniz için kolaylık sağlar. Böylece dikkatleri üzerinize çeker ve müşteri kazanırsınız.

Bu sayede Google’da daha görünür olup doğal yoldan yeni müşteriler edinebilir ayrıca haritalar sayesinde size daha kolay bir şekilde ulaşmalarını da sağlamış olursunuz.

BİZİ ARAYIN 0554 725 00 42

Google Analytics (Google Analiz)

Sitenize kim gelmiş, nereden gelmiş ve nereye gitmiş sorularına cevap bulabileceğiniz ayrıntıları sizlere sunar. Ziyaretçilerin siteniz üzerinde göstermiş olduğu davranışları görmeniz mümkün. Hangi sayfadan hangi sayfaya gitmişler ve hangi sayfada siteyi ziyaret etmişler görmeniz mümkün.

internet sitenize giren binlerce kişinin davranışlarını rapor ederek, sizin ne gibi değişikliklerde ve yeniliklerde bulunabileceğinize yol gösterici analizler yapıyor.
Bu konuda ücretsiz olarak destek vermekteyiz.

BİZİ ARAYIN 0554 725 00 42

Binlerce Kişiye Ulaşın

İstekleri Doğrultusunda Tüm Müşterilerimize Ücretsiz Olarak Google Analytics ve Google My Business Hizmeti Vermekteyiz

BİZE YAZIN
Size Bir Haberimiz Var
ABONE OL

Tüm gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Kampanya, indirim ve daha birçok ayrıcalıktan e-bülten ile haberdar olun!
close-link