WhatsApp

Google Adwords

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Google Adwords

Google Adwords

Google Adwords Nedir  ?
Google Adwords şu anda internette çok etkili kullanılan Google’ın bir reklam aracıdır.

Hatta Dünya ‘ da en çok kullanılan reklam aracı diyebiliriz.
Dolayısı ile Google gibi dünya devinin de ana gelir kaynağıdır Adwords.
Çoğu kişinin zannettiği gibi Google bedavaya listeleme yapmaz ve kimseye de listeleme garantisi vermez, bunu kendisi de söyler.Bazen yayınladığınız bir sitenin, alan adını Google ‘ a yazsanız bile çıkmayabilir.Bunun çeşitli nedenleri olabilir.

Google AdWords Reklamlarınızın Günlük Bütçesini Siz Belirleyin !

Reklam bütçesini siz belirlersiniz. Reklamınız dilediğiniz günlük bütçe sınırları içerisinde yayınlanır, böylece bir ay için planladığınız bütçeden fazlasını ödemezsiniz.

Reklamları İstediğim Saatlerde Yayınlayabilir Miyim?

Evet. Adwords reklamlarını istediğini gün ve saatte yayınlayabilirsiniz. Böylelikle bütçenizi kullanıcılara satış olasılığı yüksek olduğunu düşündüğünüz saatlerde gösterim yapmış olur ve bütçenizi ekonomik kullanmış olursunuz.

Güvenilir bir şekilde Google Adwords reklamcılığı istiyorsanız eğer bizi tercih edebilirsiniz. En başta yılların verdiği tecrübe ile ardından geliştirdiğimiz yöntemler ile size en iyi geridönüşü sağlayabiliriz.