TEKİRDAĞ WEB TASARIM

Web Sitesi Tasarım Fiyatları

Web Sitesi Tasarım Fiyatları

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Web site tasarımı  fiyatlandırması içerisinde çok fazla etkenin bulunduğu bir alandır.

Bu blog yazımızı okuduğunuza göre  şirketlerin olmazsa olmaz ögelerinden olan web sitesi tasarımı'na ihtiyaç duymuşsunuz ve bu konuda fiyat araştırması yapıyorsunuz.


Web sitesi tasarımı fiyatları hakkında çok farklı fiyat tekliflerine denk gelmiş olabilirsiniz  ,web tasarım fiyat tekliflerinin arasındaki farkın sebeblerinden bahsedelim.

Web Tasarım  yapılırken Kullanılan Yazılım Teknolojisi

Yaygın olarak kullanılan yazılım dili olan php ile kıyasla pyhton,asp,html gibi farklı yazılım dillerinin kullanımlarının, web tasarım fiyatlandırmasında da etkisi bulunmaktadır.

Hazır Tasarım  veya Özel Tasarım Etkeni

Web sitesi tasarım fiyatlarında en etkili faktör olan  hazır şablon olarak geçen siteler, çok hızlı bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır ve firmanıza özel ihtiyaçların tam olarak karşılanamayabilirler,

Özel tasarımlı web siteler ise sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır,sizin dijital ortamdaki   7/24 açık dijital ofisinizdir ve sizin kurumsal kimliğinize uygun olacak şekilde tasarlanan  web sitelerdir.

Sayfa Yoğunluğu

Web sitenizin ihtiyacına göre oluşturulması, her bir sayfada ayrı bir tasarım ve planlama yapılması gerektiğinden web sitesi tasarımı fiyatlarını etkileyen unsurlar arasındadır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Optimizasyonu

Doğal (Organik) olarak web sitenizin, arama motorunda görünen yüzü olan SEO, her web site için farklı hizmet süreleriyle yapılması gereken temel bir hizmettir. Web sitenizin, bu anlamda internetin derinliklerinde kaybolmaması için SEO’ya uyumlu olarak iskeletleştirilmesi gerekir. Bu durum da yine web tasarım fiyatlandırmasını etkileyen faktörler arasındadır.

Mobil Cihazlarla uyumlu (Responsive) Tasarım

Günümüzde internet kullanıcıların yaklaşık %70’i, akıllı cihaz uyum ve duyarlılığı olmayan tasarıma sahip bir web siteden hemen ayrılma eğilimindedir. Bu siteleri kullanımları Responsive tasarımlara göre  kafa karıştırıcıdır.

İstatistikler böyleyken sizin web sitenizin, mobil uyumlu olmaması dar bir kitleye hitap edilen bir site yaptırdığınız anlamına gelir.

Mobil uyum için yapılacak teknik ayarlamalar, web tasarım fiyatlandırmasını etkileyecektir.

Web sitesi tasarımı fiyatları'nı etkileyen önemli unsurlar bu şekilde listeleyebiliriz bunlara bağlı olarak bir çok alternatif ve fiyatı yükselten  etkenler bulunmaktadır. 

Bunun yanı sıra  web tasarım hizmeti alacağınız web tasarım firmasınıda da iyi araştırmanız gerekir. İhtiyacınızlarınızı karşılayamayacak bir web tasarım firmasından sağlıklı bir web site hizmeti alamazsınız.

21  yıldır bilişim alanı içerisinde yer almaktayız   başta Tekirdağ olmak üzere  web tasarım ve  dijital çözüme kavuşturduğumuz  fikirlerinizi projeye çevirdiğimiz  yüzlerce hizmet memnunu müşterisini portföyüne katan bir web tasarım ajansı olarak  sizlere'de nitelikli web tasarım hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Web site ve diğer dijital ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kumbağ Web İnternet Yazılım Hizmetleri

bilgi@kumbagweb.com

Mail 7x24 Destek

0533 870 29 55

Whatsapp 7x24 Destek

0533 870 29 55

Hafta içi 09:00-18:00